Dobrze to rozegraj – postaw na nas

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową, która za cel obiera sobie sprostanie oczekiwaniom Klienta. Jego sukces jest miarą naszego sukcesu. Promocja, reklama, marketing… to nasza pasja. Do każdego Klienta i do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Lubimy i wierzymy w to, co robimy i nieskromnie uważamy, że robimy to dobrze. Ciągle się rozwijamy. Liczba naszych Partnerów, zamówień czy łapek na Facebooku ciągle rośnie. Jedyne, czego oczekujemy od Klienta, to uczciwość i zaufanie. W zamian oferujemy naszą wiedzę, umiejętności, zaangażowanie, czas, życzliwość, otwartość i poświęcenie.

MTL Media

Polecają nas

Facebook, Google, Allegro, strony z ocenami przedsiębiorstw czy inne czeluści internetu – to miejsca, w których (nieskromnie mówiąc) internauci nas chwalą. Nasi Klienci chętnie nas polecają, co stanowi dla nas bezsprzecznie najlepszą i najskuteczniejszą reklamę. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie – na przykład we wskazanych źródłach.

Poza tym mamy też w dorobku sporo podziękowań, wyróżnień, certyfikatów…

Więcej niż agencja reklamowa

Od początku naszej działalności przykładamy dużą wagę do zaangażowania społecznego. Wspieramy wiele organizacji pozarządowych, udzielamy się charytatywnie, współtworzymy lub sami inicjujemy prospołeczne projekty. Dostrzegamy potęgę i potrzebę aktywności społecznej.

Nasza postawa została nagrodzona w 2019 roku. W Lesznie, na naszym rodzimym podwórku, przyznano nam tytuł Wolontariusza Roku w kategorii Firma Zaangażowana Społecznie. Zaszczytny tytuł zmobilizował nas do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Zapewniamy, że na laurach nie spoczęliśmy.

MTL Media
MTL Media

Zaufajcie nam - zaufajcie wyobraźni

Jak mawiał John Mansfield, Człowiek składa się z ciała, umysłu i wyobraźni. Jego ciało jest niedoskonałe, jego umysł zawodny, ale jego wyobraźnia uczyniła go znakomitym.

Tego się trzymamy realizując kolejne zlecenia. Dla naszych Klientów, dla Was, odkrywamy nieskończone pokłady własnej kreatywności!

Co mówią o nas Klienci?

Profesjonalizm i dobra organizacja zleconego zadania pozwala nam z przyjemnością zarekomendować firmę MTL Media jako Partnera godnego polecenia.

Krzysztof Majchrzak

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lesznie

Firma MTL Media Sp. z o.o. okazała się uczciwym, rzetelnym i kompetentnym partnerem biznesowym. Pozostajemy pełni podziwu dla zaangażowania jej pracowników w realizację poszczególnych zadań. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Spółkę MTL Media jako partnera przy realizacji zadań związanych z organizacją i realizacją kampanii promocyjnych, organizacją eventów czy przygotowaniem i produkcją materiałów reklamowych.

Łukasz Borowiak

Prezydent Miasta Leszna

Usługa została wykonana szybko i sprawnie. Z całą pewnością będziemy jeszcze korzystać z usług MTL Media.

Paulina Wanowska

Wilford Bay

Kontrahent jest godny polecenia w szczególności tym przedsiębiorcom, którzy przy wyborze partnera biznesowego kierują się wysokim poziomem świadczonych usług, elastycznością, terminowością i łatwością kontaktu.

Przemysław Juskowiak

Meprozet

Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z firmą MTL Media jako partnerem elastycznym i godnym zaufania, potrafiącym w stu procentach spełnić oczekiwania klienta.

Teresa Rękosiewicz

Stowarzyszenie Wygraj Siebie

Skontaktuj się z nami