Dobrze to rozegraj – postaw na nas

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową, która za cel obiera sobie sprostanie oczekiwaniom Klienta. Jego sukces jest miarą naszego sukcesu. Promocja, reklama, marketing… to nasza pasja. Do każdego Klienta i do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Lubimy i wierzymy w to, co robimy i nieskromnie uważamy, że robimy to dobrze. Ciągle się rozwijamy. Liczba naszych Partnerów, zamówień czy łapek na Facebooku ciągle rośnie. Jedyne, czego oczekujemy od Klienta, to uczciwość i zaufanie. W zamian oferujemy naszą wiedzę, umiejętności, zaangażowanie, czas, życzliwość, otwartość i poświęcenie.

MTL Media

Polecają nas

Facebook, Google, Allegro, strony z ocenami przedsiębiorstw czy inne czeluści internetu – to miejsca, w których (nieskromnie mówiąc) internauci nas chwalą. Nasi Klienci chętnie nas polecają, co stanowi dla nas bezsprzecznie najlepszą i najskuteczniejszą reklamę. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie – na przykład we wskazanych źródłach.

Poza tym mamy też w dorobku sporo podziękowań, wyróżnień, certyfikatów…

Więcej niż agencja reklamowa

Od początku naszej działalności przykładamy dużą wagę do zaangażowania społecznego. Wspieramy wiele organizacji pozarządowych, udzielamy się charytatywnie, współtworzymy lub sami inicjujemy prospołeczne projekty. Dostrzegamy potęgę i potrzebę aktywności społecznej.

Nasza postawa została nagrodzona w 2019 roku. W Lesznie, na naszym rodzimym podwórku, przyznano nam tytuł Wolontariusza Roku w kategorii Firma Zaangażowana Społecznie. Zaszczytny tytuł zmobilizował nas do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Zapewniamy, że na laurach nie spoczęliśmy.

MTL Media
MTL Media

Zaufajcie nam - zaufajcie wyobraźni

Jak mawiał John Mansfield, Człowiek składa się z ciała, umysłu i wyobraźni. Jego ciało jest niedoskonałe, jego umysł zawodny, ale jego wyobraźnia uczyniła go znakomitym.

Tego się trzymamy realizując kolejne zlecenia. Dla naszych Klientów, dla Was, odkrywamy nieskończone pokłady własnej kreatywności!

Co mówią o nas Klienci?

Firma MTL Media Sp. z o.o. okazała się uczciwym, rzetelnym i kompetentnym partnerem biznesowym. Pozostajemy pełni podziwu dla zaangażowania jej pracowników w realizację poszczególnych zadań. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Spółkę MTL Media jako partnera przy realizacji zadań związanych z organizacją i realizacją kampanii promocyjnych, organizacją eventów czy przygotowaniem i produkcją materiałów reklamowych.

Łukasz Borowiak

Prezydent Miasta Leszna

Istotna dla naszej firmy okazała się kreatywność personelu MTL Media Sp. z o.o., jego elastyczność i doskonała komunikacja, dzięki czemu, z naszego punktu widzenia, współpraca przebiegała we wzorowej atmosferze.

Rafał Zalesiński

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie

Usługa została wykonana szybko i sprawnie. Z całą pewnością będziemy jeszcze korzystać z usług MTL Media.

Paulina Wanowska

Wilford Bay

Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z firmą MTL Media jako partnerem elastycznym i godnym zaufania, potrafiącym w stu procentach spełnić oczekiwania klienta.

Teresa Rękosiewicz

Stowarzyszenie Wygraj Siebie

Przedstawiciele MTL Media okazali nam – i nadal okazują – dużą dozę serdeczności i otwartości, a kreatywność, o której tak chętnie mówią, rzeczywiście stanowi ich bardzo mocną stronę.

Jarosław Dyba

GastroFaza

Skontaktuj się z nami